Наша продукція / Добрива для кімнатних рослин і гідропоніки

Набір концентрованих водорозчинних добрив для гідропонічних культур і підживлення ґрунтових та кімнатних рослин Verde

Призначений для гідропонічних культур, а також для підживлення кімнатних і ґрунтових рослин.


Набір водорозчинних концентрованих добрив Verde призначений для гідропонічних культур, а також для підживлення кімнатних і ґрунтових рослин.

До набору входять три добрива – VerdeGrow, VerdeBloom та VerdeMicro:

● VerdeGrow містить засвоюваний азот у декількох формах та збалансоване для підживлення молодих рослин на етапі росту й розвитку. Вміст макроелементів – N:P:K 2:1:6. Об’єм – 1 л.

● VerdeBloom – фосфорно-калійне добриво, збалансоване для живлення рослини під час цвітіння і плодоносіння та для оптимальної врожайності. Вміст макроелементів – N:P:K 0:8:4. Об’єм – 1 л.

● VerdeMicro призначене для забезпечення живлення рослини всіма необхідними мікроелементами. Вміст макроелементів – N:P:K 5:0:3. Об’єм – 1 л.

Комбінація лише трьох добрив у різному співвідношенні дає змогу надати рослині збалансоване живлення необхідними елементами на різних етапах росту.

Ефективність водорозчинних концентрованих добрив Verde перевірено Національним інститутом біоресурсів та природокористування України.

У 2020 р. на кафедрі овочівництва і закритого ґрунту Національного університету біоресурсів і природокористування України проводилися лабораторні дослідження впливу на сільськогосподарські культури концентрованих водорозчинних добрив «YOСHEM» (марки Grow, Bloom, Micro) у складі живильного гідропонного розчину для вирощування суниці садової. Ознайомитися зі звітом про науково-дослідну роботу «Лабораторні дослідження впливу добрив, включених до складу живильного розчину на ростові процеси в рослинах суниці садової».

Для приготування добрива необхідно додати потрібну кількість концентратів Verde у воду і підрегулювати рН фінального розчину до потрібного вашій культурі.

Відеоінструкція з використання набору концентрованих водорозчинних добрив VERDE

Базова таблиця використання добрив для гідропоніки, мл концентрату на 10 л води

Проростання, розсадаРіст і розвиток рослиниДоросла рослинаЦвітіння та плодоносіння
VerdeGrow2–4852
VerdeMicro2–4555
VerdeBloom2–4358

Для підживлення кімнатних і ґрунтових (наприклад, городніх) рослин слід використовувати полив водою, в яку додані добрива Verde. Можна застосовувати як кожне добриво окремо, так і їхні суміші.

Використовуйте VerdeMicro, щоб гарантувати, що ваші квіти чи городина не страждають від нестачі мікроелементів. Додайте VerdeGrow для кращого росту й розвитку молодих рослин і зелені. VerdeBloom застосовуйте на етапі цвітіння та дозрівання плодів.

Базові суміші добрив для поливної води (полив ґрунту чи горщика), мл концентрату на 10 л води

Проростання, розсадаРіст і розвиток рослиниДоросла рослинаЦвітіння та плодоносіння
VerdeGrow2431
VerdeMicro2333
VerdeBloom2134

Під час поливу ґрунту добривами Verde чергуйте полив водою з добривами із поливом чистою водою.