Наша продукція / Добрива для кімнатних рослин і гідропоніки

Концентроване водорозчинне добриво для гідропонічних культур і підживлення ґрунтових та кімнатних рослин VerdeBloom

Призначене для гідропонічних культур, а також для підживлення кімнатних та ґрунтових рослин. Використовується на етапі цвітіння і дозрівання плодів.

Концентроване водорозчинне добриво VerdeBloom призначене для гідропонічних культур, а також для підживлення кімнатних та ґрунтових рослин. Використовується на етапі цвітіння і дозрівання плодів.

Ефективність добрива VerdeBloom перевірено Національним інститутом біоресурсів та природокористування України

Використання

Розвести добриво водою відповідно до потреби у використанні.

Характеристики

Вміст макроелементів – N:P:K 0:8:4
Об’єм – 1 л
Термін придатності – 24 місяці

 

 

Склад концентрованого водорозчинного добрива VerdeBloom

ЕлементВміст, % мас.,
не менше
P (як P2O5)8
K (як K2O)4
Mg (Mg)0,2
Рекомендації

Добриво VerdeBloom входить до набору водорозчинних концентрованих добрив Verde, що призначений для гідропонічних культур, а також для підживлення кімнатних і ґрунтових рослин. До набору входять ще два добрива – VerdeGrow (містить засвоюваний азот у декількох формах та збалансоване для підживлення молодих рослин на етапі росту й розвитку) та VerdeMicro (забезпечує живлення рослини всіма необхідними мікроелементами).

Комбінація лише трьох добрив у різному співвідношенні дає змогу надати рослині збалансоване живлення необхідними елементами на різних етапах росту.

Для приготування добрива необхідно додати потрібну кількість концентратів Verde у воду і підрегулювати рН фінального розчину до потрібного вашій культурі.

Відеоінструкція з використання набору концентрованих водорозчинних добрив VERDE

Базова таблиця використання добрив для гідропоніки, мл концентрату на 10 л води

Проростання, розсадаРіст і розвиток рослиниДоросла рослинаЦвітіння та плодоносіння
VerdeGrow2–4852
VerdeMicro2–4555
VerdeBloom2–4358

Для підживлення кімнатних і ґрунтових (наприклад, городніх) рослин слід використовувати полив водою, в яку додані добрива Verde. Можна застосовувати як кожне добриво окремо, так і їхні суміші.

Використовуйте VerdeMicro, щоб гарантувати, що ваші квіти чи городина не страждають від нестачі мікроелементів. Додайте VerdeGrow для кращого росту й розвитку молодих рослин і зелені. VerdeBloom застосовуйте на етапі цвітіння та дозрівання плодів.

Базові суміші добрив для поливної води (полив ґрунту чи горщика), мл концентрату на 10 л води

Проростання, розсадаРіст і розвиток рослиниДоросла рослинаЦвітіння та плодоносіння
VerdeGrow

2

4

31
VerdeMicro2

3

33
VerdeBloom2

1

34

Під час поливу ґрунту добривами Verde чергуйте полив водою з добривами із поливом чистою водою.

У 2020 р. на кафедрі овочівництва і закритого ґрунту Національного університету біоресурсів і природокористування України проводилися лабораторні дослідження впливу на сільськогосподарські культури концентрованих водорозчинних добрив «YOСHEM» (марки Grow, Bloom, Micro) у складі живильного гідропонного розчину для вирощування суниці садової. Ознайомитися зі звітом про науково-дослідну роботу «Лабораторні дослідження впливу добрив, включених до складу живильного розчину на ростові процеси в рослинах суниці садової».