Наша продукція / Добрива для кімнатних рослин і гідропоніки

Концентроване водорозчинне добриво для гідропонічних культур і підживлення ґрунтових та кімнатних рослин VerdeGrow

Призначене для гідропонічних культур, а також для підживлення кімнатних та ґрунтових рослин. Сприяє кращому росту й розвитку молодих рослин і зелені.


Концентроване водорозчинне добриво VerdeGrow призначене для гідропонічних культур, а також для підживлення кімнатних та ґрунтових рослин. Сприяє кращому росту й розвитку молодих рослин і зелені.

Ефективність добрива VerdeGrow перевірено Національним інститутом біоресурсів та природокористування України.

Добриво VerdeGrow містить засвоюваний азот у декількох формах і збалансоване для підживлення молодих рослин на етапі росту й розвитку.

Використання

Розвести добриво водою відповідно до потреби у використанні.

Характеристики

● Вміст макроелементів – N:P:K 2:1:6
● Об’єм – 1 л
● Термін придатності – 24 місяці

Склад концентрованого водорозчинного добрива VerdeGrow

ЕлементВміст, % мас.,
не менше
N (загальний)2
– у складі NH4+0,25
– у складі NO31,75
P (як P2O5)1
K (як K2O)6
Mg (Mg)0,5
Рекомендації

Добриво VerdeGrow входить до набору водорозчинних концентрованих добрив Verde, що призначений для гідропонічних культур, а також для підживлення кімнатних і ґрунтових рослин. До набору входять ще два добрива – VerdeMicro (забезпечує живлення рослини всіма необхідними мікроелементами) та VerdeBloom (фосфорно-калійне добриво, збалансоване для живлення рослини під час цвітіння і плодоносіння та для оптимальної врожайності).

Комбінація лише трьох добрив у різному співвідношенні дає змогу надати рослині збалансоване живлення необхідними елементами на різних етапах росту.

Для приготування добрива необхідно додати потрібну кількість концентратів Verde у воду і підрегулювати рН фінального розчину до потрібного вашій культурі.

Відеоінструкція з використання набору концентрованих водорозчинних добрив VERDE

Базова таблиця використання для гідропоніки, мл концентрату на 10 л води

Проростання, розсадаРіст і розвиток рослиниДоросла рослинаЦвітіння та плодоносіння
VerdeGrow2–4852
VerdeMicro2–4555
VerdeBloom2–4358

Для підживлення кімнатних та ґрунтових (наприклад, городніх) рослин слід використовувати полив водою, в яку додані добрива Verde. Можна застосовувати як кожне добриво окремо, так і їхні суміші.

Використовуйте VerdeMicro, щоб гарантувати, що ваші квіти чи городина не страждають від нестачі мікроелементів. Додайте VerdeGrow для кращого росту й розвитку молодих рослин і зелені. VerdeBloom застосовуйте на етапі цвітіння та дозрівання плодів.

Базові суміші добрив для поливної води (полив ґрунту чи горщика), мл концентрату на 10 л води

Проростання, розсадаРіст і розвиток рослиниДоросла рослинаЦвітіння та плодоносіння
VerdeGrow2431
VerdeMicro2333
VerdeBloom2134

Під час поливу ґрунту добривами Verde чергуйте полив водою з добривами із поливом чистою водою.

У 2020 р. на кафедрі овочівництва і закритого ґрунту Національного університету біоресурсів і природокористування України проводилися лабораторні дослідження впливу на сільськогосподарські культури концентрованих водорозчинних добрив «YOСHEM» (марки Grow, Bloom, Micro) у складі живильного гідропонного розчину для вирощування суниці садової. Ознайомитися зі звітом про науково-дослідну роботу «Лабораторні дослідження впливу добрив, включених до складу живильного розчину на ростові процеси в рослинах суниці садової».