Як просто і швидко визначити вітамін С у соках?

соки тест на витамин С

Доктор медицини Марк Мойад з Мічиганського університету зазначає, що, чим більше він і його колеги вивчають вітамін С, тим краще розуміють важливість аскорбінової кислоти для нашого здоров’я (серцево-судинні захворювання, рак, інсульт, підвищення імунітету і тривалість життя). Медичними дослідженнями визначено пряму кореляцію між кількістю вітаміну С у крові пацієнта та розвитком захворювань.

Вітамін С зміцнює здоров’я, але аскорбінова кислота руйнується при неправильних режимах перероблення харчових продуктів і подальшому їх зберіганні.

тест на витамин CЩоб уживання соків не тільки вгамовувало спрагу, а й приносило користь, є можливість самостійно просто й швидко визначити кількісну величину вітаміну С у рідині чи в овочах і фруктах. Експрес-тест на вітамін С (аскорбінову кислоту) YOCHEM проводиться за декілька секунд.

Тестову смужку треба занурити на 10 секунд у рідину, дістати її, струсити з неї зайву рідину, почекати ще 60 секунд і порівняти забарвлення смужки з кольоровою шкалою, що додається. Інтенсивність кольору індикатора вказує на кількість одиниць вітаміну С, що міститься в рідині.

Також просто визначити вміст вітаміну С в овочах і фруктах. Для цього потрібно тест-смужку протримати 60 секунд на свіжому розрізі продукту.

Розраховуйте, скільки вам потрібно з’їсти свіжих овочів і фруктів та випити соків, щоб набрати добову дозу вітаміну С (не менше 90 мг для дорослої людини).

Замовляйте експрес-тест на вітамін С (аскорбінову кислоту) YOCHEM в інтернет-магазині «NANOMARKET». Переходьте за посиланням https://bit.ly/3cU46pC.