Наша продукція / Експрес-тести для аналізу в домашніх умовах

Експрес-тест на вітамін С (аскорбінову кислоту) YOCHEM

Сучасний експрес-аналіз, адаптований під домашнє використання. Призначений для самостійного визначення вмісту вітаміну С у харчових продуктах – вареннях, соках, овочах, фруктах.


Експрес-тест на вітамін С (аскорбінову кислоту) YOCHEM – надзвичайно простий тест для самостійного визначення вмісту вітаміну С (аскорбінової кислоти) в харчових продуктах – вареннях, соках, овочах, фруктах.

Відеоінструкція з використання експрес-тесту на вітамін С (аскорбінову кислоту) YOCHEM

Для чого визначати вміст вітаміну С?

Рекомендована добова норма вітаміну С становить від 30 мг (діти) до 90–100 мг (дорослі чоловіки). У різних продуктах його вміст дуже різний. Знання цього вмісту дасть змогу передбачити, скільки та яких продуктів вживати щодня, щоб уникнути нестачі вітаміну С в організмі.

Хронічна нестача вітаміну С в організмі може призводити до ряду неприємних симптомів, зокрема ламкості судин, частих кровотеч, неврологічних проблем.

До комплекту експрес-тесту на вітамін С YOCHEM входять:

  • інструкція з використання зі шкалою
  • дві тестові смужки

Як визначити вміст вітаміну С у рідинах? Інструкція з використання тесту на аскорбінову кислоту

  1. Занурте тестову смужку в рідину (сік, розведене варення тощо), температура якої має становити 15–25 °С. Якщо ви дістали продукт із холодильника – спочатку дайте йому прогрітися до кімнатної температури.
  2. Потримайте смужку в рідині 10 секунд, дістаньте, струсіть із неї зайву рідину. Зачекайте 1 хвилину і порівняйте колір смужки з кольоровою шкалою.

Як визначити вміст вітаміну С у фруктах і овочах? Інструкція з використання тесту на аскорбінову кислоту

  1. Розріжте продукт чистим ножем.
  2. Притисніть тестову смужку до зволоженої поверхні продукту та потримайте 60 секунд.
  3. Порівняйте колір смужки із кольоровою шкалою.