Придбали нові меблі? Не поспішайте їм радіти…

У квартирі приємний запах нових меблів? Не поспішайте радіти, адже часто за запахом нових меблів криється запах формальдегіду.

Формальдегід – небезпечний отруйний газ, рівні вмісту якого в житлових приміщеннях строго нормовані. Він може виділятись із меблів, оздоблювальних матеріалів, клеїв, пластику під дією кисню повітря і прямого сонячного випромінювання.

Випаровування формальдегіду посилюють вологість і підвищена температура.

Невисока концентрація формальдегіду в повітрі може викликати симптоми хронічного отруєння – занепад сил, головний біль, депресію. А тривалий вплив негативно діє на репродуктивні органи, дихальні шляхи, шкіру, нервову систему.

Вивітрюється формальдегід дуже повільно. За оцінками вчених, його рівень у повітрі оселі за рік зменшується в середньому на 48 %. Отже, тільки через 2 роки можна буде не турбуватися про забрудненість повітря.

Фахівці радять регулярно провітрювати приміщення.

Якщо ви підозрюєте, що ваші нові меблі виділяють отруйний формальдегід, зробіть власноруч аналіз за допомогою тесту на формальдегід у повітрі «YOCHEM». Це нескладний хімічний тест для самостійного визначення небезпечного формальдегіду в повітрі приміщення.

Чому варто обрати тест на формальдегід у повітрі «YOCHEM»?

  • Він адаптований під домашнє використання і не потребує професійних навичок.
  • Простий у застосуванні та забезпечує швидкий результат. Уже через 2 години ви дізнаєтеся про рівень формальдегіду в повітрі вашої оселі.

Купуйте тест на формальдегід у повітрі «YOCHEM» в інтернет-магазині «NANOMARKET» ‒ генерального дистриб’ютора продукції «YOCHEM» в Україні. Переходьте за посиланням https://bit.ly/3kJAuN3