Наша продукція / Експрес-тести для аналізу в домашніх умовах

Тест на формальдегід у повітрі YOCHEM

Сучасний експрес-аналіз, адаптований під домашнє використання. Призначений для самостійної оцінки наявності в повітрі оселі небезпечного формальдегіду.

Тест на формальдегід у повітрі YOCHEM – нескладний хімічний тест для самостійної оцінки наявності в повітрі оселі небезпечного формальдегіду.

Відеоінструкція з використання тесту на формальдегід у повітрі YOCHEM

Чому потрібно визначати вміст формальдегіду?

Формальдегід є небезпечним газом, рівні вмісту якого в житлових приміщеннях строго нормовані. Він може виділятись із меблів, оздоблювальних матеріалів, клеїв, пластику тощо, зокрема, під дією кисню повітря і прямого сонячного випромінювання.

Деревно-волокнисті плити (ДСП, вагонка) та пластикові вироби можуть містити зв’язувальні фенолформальдегідні смоли, що можуть виділяти формальдегід.

До комплекту тесту на формальдегід у повітрі YOCHEM входять:

 • інструкція з використання зі шкалою
 • тестова баночка із сухим реагентом усередині
 • два флакони з тестовими рідинами

Як визначити вміст формальдегіду в повітрі? Інструкція з використання тесту на формальдегід

 1. Відкрийте баночку з тестовим порошком. Вилийте в неї вміст першого флакона.
 2. Закрийте баночку і струсіть її (порошок, що містився в баночці, має розчинитися в рідині, що містилась у першому флаконі).
 3. Відкрийте баночку з розчином та залиште її відкритою в досліджуваному приміщенні на 2 (дві) години. Протягом цього часу формальдегід, що міститься в повітрі, буде накопичуватися і зв’язуватися в тестовому розчині.
 4. По завершенню цього часу до розчину в баночці додайте весь розчин із другого флакона. У випадку наявності формальдегіду пройде кольорова реакція, і з’явиться зелене, синьо-зелене або синє забарвлення.
 5. Для завершення реакції зачекайте 15 хвилин з моменту вливання другого розчину.
 6. Порівняйте колір рідини в баночці з кольоровою шкалою. Більша інтенсивність кольору і зсув його від зелених відтінків до синіх свідчить про більший вміст формальдегіду в досліджуваному повітрі.
  У випадку позитивної реакції тесту рекомендовано проведення додаткових лабораторних аналізів повітря для уточнення вмісту формальдегіду і пошуку його джерела.