Наша продукція / Гідрофобізатори

Водовідштовхувальне покриття для скла і дзеркал YOCHEM

Гідрофобний засіб, який хімічно модифікує скло і створює на ньому тонкий шар функціональних груп. Цей шар відштовхує воду та знижує «міцність» прилипання до скла інших забруднень. Після такої обробки скло значно легше мити й очищати.


Водовідштовхувальне покриття для скла і дзеркал YOCHEM створює на скляних та дзеркальних поверхнях тонкий гідро- й олеофобний шар, знижує «міцність» прилипання бруду, пилу, жирових і сольових відкладень. Після обробки скло та дзеркала значно легше мити й очищати.

Переваги й особливості водовідштовхувального покриття для скла і дзеркал YOCHEM

    • Відштовхує воду, запобігає відкладенню солей, знижує прилипання бруду, полегшує миття.
    • Створює на поверхні невидиму захисну плівку.
    • Оброблена поверхня не змінює зовнішній вигляд і прозорість.
    • Забезпечує стійкий довготривалий захисний ефект.
    • Просте у використанні.
    • Безпечне для навколишнього середовища.

Застосування водовідштовхувального покриття для скла і дзеркал YOCHEM

Гідрофобний засіб застосовують для захисту скла душових кабін, віконного скла, дзеркал та автоскла.

   • Для віконного скла, вітрин, шаф і сервантів: значно полегшує очистку скла.
   • Для скляних душових кабін: запобігає відкладенню солей з водопровідної води, які важко зчищаються.
   • Для дзеркал: полегшується прибирання бруду, пилу, жирових і сольових відкладень. Для видалення водорозчинних забруднень (наприклад, мильні бризки на дзеркалі у ванній кімнаті) достатньо провести мокрою ганчіркою без миючого засобу.
   • Для автомобільного скла: значно покращує видимість у дощ, оскільки вода не розтікається по склу, а збирається окремими краплинками, між якими видно неспотворені предмети. Двірники не розмазують, а легко скидають ці краплинки навіть у сильну зливу.

Гідрофобне покриття для скла і дзеркал YOCHEM забезпечує стійкий довготривалий захисний ефект. Довговічність покриття – до декількох місяців. Вона залежить від умов використання, погодних умов, потрапляння ультрафіолету, яскравих прямих сонячних променів тощо.

Якщо покриття втратило свої властивості, його повторне нанесення можливе на попередньо очищене та знежирене скло.

Інструкція з використання водовідштовхувального покриття для скла і дзеркал YOCHEM

1. Ретельно вимийте з миючим засобом і знежирте скло (для знежирення використовуйте уайт-спірит чи інші розчинники), повністю висушіть його.

Увага! Якість і довговічність покриття залежить від якості підготовки поверхні скла. Засіб не покриває скло плівкою, а зв’язується з ним хімічно, а для цього поверхня скла повинна бути сухою та чистою.

2. Рівномірно нанесіть засіб на скло тонким шаром і через 10–15 секунд розітріть паперовим рушником до висихання. При обробці не стирайте зайву рідину спеціально, не добивайтеся всотування її в папір, а просто розтирайте її по поверхні скла до закінчення природного висихання. Якщо скло вкрите не повністю або ви не впевнені в рівномірності нанесення – повторіть обробку.

Склад. Розчин кремнійорганічних сполук в розчиннику на основі спиртових компонентів.

Зберігання. Зберігати за температури не вище 30 оС, укриваючи від прямих сонячних променів та джерел тепла, без доступу дітей. Берегти від вогню!