Як перевірити продукти харчування на важкі метали?

Насправді ми й не підозрюємо, скільки в нашому організмі ртуті, міді, цинку, кадмію, свинцю та інших отруйних важких металів.

За ступенем небезпеки для нашого здоров’я важкі метали посідають 2 місце після пестицидів. Деякі з них необхідні для нормального перебігу фізіологічних процесів у нашому організмі. Однак за підвищених концентрацій вони дуже токсичні і викликають такі захворювання, як аутизм, рак, хвороби серцево-судинної і нервової систем, ниркову недостатність, порушення обміну речовин.

Вода і продукти харчування – основне джерело потрапляння важких металів в організм людини. Тому санітарні норми жорстко обмежують їх вміст.

Як у домашніх умовах визначити важкі метали у продуктах харчування?

Радимо скористатися експрес-тестом на важкі метали в продуктах харчування і воді «YOCHEM».

Це надзвичайно простий тест для самостійної перевірки рівня Ртуті, Кадмію, Цинку, Нікелю, Кобальту та ін. важких металів у воді, овочах і фруктах, а також у м’ясі (курятині, телятині, свинині).

Чому варто обрати експрес-тест на важкі метали «YOCHEM»?

  • Він адаптований під домашнє використання і не потребує професійних навичок.
  • Простий у застосуванні та забезпечує швидкий результат. Слід лише на декілька секунд занурити тестову смужку в рідину або прикласти до зволоженої поверхні продукту і порівняти колір, який проявився на смужці, з кольоровою шкалою.

Замовляйте експрес-тест на важкі метали у продуктах харчування і воді «YOCHEM» в інтернет-магазині «NANOMARKET» ‒ генерального дистриб’ютора продукції «YOCHEM» в Україні. Переходьте за посиланням https://bit.ly/3a74bG2