Наша продукція / Засоби по догляду за взуттям та одягом

Нейтралізатор запаху для взуття YOCHEM (антибактеріальний)

Інноваційний продукт, розроблений для знищення неприємних запахів. На противагу звичайним дезодорантам не заміщує неприємний запах власним, а завдяки наявності дезінфектанту знищує бактерії, життєдіяльність яких є його джерелом.


Нейтралізатор запаху для взуття YOCHEM – інноваційний продукт, розроблений для знищення неприємних запахів.

На противагу звичайним дезодорантам, нейтралізатор запаху для взуття YOCHEM не заміщує неприємний запах власним, а завдяки наявності дезінфектанту знищує бактерії, життєдіяльність яких є його джерелом.

Нейтралізатор запаху для взуття має антибактеріальну дію та усуває неприємний запах від взуття при періодичній обробці. Спирт, що міститься в нейтралізаторі, одразу вбиває частину бактерій, що створюють неприємний запах, а розчинений дезінфектант залишається на обробленій поверхні та пригнічує подальший розвиток їхніх колоній.

Регулярна обробка нейтралізатором запаху для взуття дає змогу позбутися неприємних запахів та запобігти їхній повторній появі.

Використання: 1–2 рази на день обробляти взуття зсередини, стараючись, щоб розпилені краплі потрапили на всю внутрішню поверхню взуття. Дати взуттю висохнути. Перед застосуванням флакон із розчином необхідно струсити.

Відеоінструкція з використання нейтралізатора запаху для взуття YOCHEM

Склад: вода, спирт ізопропіловий, <1 % дезінфектанту на основі четвертинних амонійних солей, рослинні ефірні масла.

Комплектація товару: флакон 100 мл із розпилювачем.

Термін придатності – 24 місяці.