Наша продукція / Експрес-тести для аналізу в домашніх умовах

Тест на хлорованість води (активний хлор) YOCHEM

Сучасний експрес-аналіз, адаптований під домашнє використання. Призначений для самостійного визначення вмісту активного хлору в питній воді, воді для басейнів, воді після установки для очистки тощо.


Тест на хлорованість води (активний хлор) YOCHEM призначений для самостійного визначення вмісту активного хлору в питній воді, воді для басейнів, воді після установки для очистки тощо.

Відеоінструкція з використання тесту на хлорованість води YOCHEM

Вміст активного хлору в питній воді жорстко обмежений державними санітарними нормами. Цей тест може бути використаний для перевірки хлорованості питної води і води для басейнів, для перевірки якості установок для очищення води.

Дві смужки дають змогу порівняти між собою, наприклад, воду до і після фільтра. Вміст залишкового активного хлору у водопровідній воді не повинен перевищувати 0,5 мг/л. У басейнах, що інтенсивно використовуються, рекомендовано підтримувати не вище 1,5 мг/л.

Тест на хлор простий у застосуванні, швидкий у часі та не потребує професійних навичок під час використання.

До комплекту тесту на хлорованість води YOCHEM входять:

  • інструкція з використання зі шкалою
  • дві тестові смужки

Як визначити вміст активного хлору у воді? Інструкція з використання тесту на хлорованість води

  1. Занурте тестову смужку в досліджувану воду і тримайте у воді протягом 10 секунд, повільно рухаючи смужку повздовжньо (не перемішуйте воду смужкою).
  2. Струсіть із смужки зайву рідину.
  3. У випадку появи синього забарвлення порівняйте колір тестової зони смужки з кольоровою шкалою, поданою в інструкції. Якщо синє забарвлення повністю відсутнє або ледь помітне, це свідчить про відсутність у воді активного хлору або присутність його на рівні 0,2–0,5 мг/л.