Як визначити рівень забруднення ґрунту нафтопродуктами?

Інтенсивний розвиток автомобільного транспорту і промислових виробництв призвів до неконтрольованих викидів нафтопродуктів у навколишнє середовище.

Забруднюються підземні ґрунтові шари, вода набуває характерного запаху та присмаку і стає непридатною для споживання.

Підвищення кількості відходів палива в ґрунтах пригнічує природні життєві процеси самоочищення, що в них зазвичай протікають, відбувається накопичення токсичних речовин. Ґрунт змінює свої властивості: знижується його оптимальна вологість і збільшується щільність, що ускладнює рослинам доступ до вологи та поживних речовин.

Забруднення ґрунту нафтопродуктами призводить до неминучого зниження врожаю сільгоспкультур.

Тест на паливно-мастильні матеріали у воді та ґрунті YOCHEM дає змогу визначити рівень забрудненості земельної ділянки нафтопродуктами.

До комплекту тесту входять інструкція з використання з кольоровою шкалою і 2 тестові смужки.

Тест проводиться швидко і просто. Тестову смужку слід притиснути до вологого ґрунту. Якщо на смужці з’явилися плями – значить зразок забруднений нафтопродуктами.

Тест на паливно-мастильні матеріали у воді та ґрунті YOCHEM реагує на неполярні органічні речовини: паливо, мастило, олія, жир тощо.

Замовляйте тест на паливно-мастильні матеріали у воді та ґрунті YOCHEM в інтернет-магазині «NANOMARKET». Переходьте за посиланням https://bit.ly/2UkjC82.