Як правильно обробляти текстильне взуття

Сонячно чи хмарно? Піде дощ чи ні? Калюжі вже висохли чи й досі є? Непевний прогноз погоди може більше не турбувати вас.

Якщо правильно обробите взуття водовідштовхувальним засобом, то забезпечите собі комфорт у будь-яку погоду. Є лише кілька кроків для цього, і кожен може з ними успішно впоратися.

Водовідштовхувальний спрей для текстилю YOCHEM забезпечить текстильному взуттю надійний захист від намокання та забруднення.

Які переваги цього гідрофобного засобу?

  • Спрей утворює ультратонкий, невидимий, водонепроникний та водовідштовхувальний шар, який також захищає тканину від налипання бруду й накопичення плям.
  • На 100% зберігає початкову повітропроникність матеріалу.
  • Спеціально розроблений для екстремальних умов ‒ робить туризм і спортивну діяльність у дощову чи сніжну погоду набагато приємнішими.
  • Спрей на водній основі. Не має кольору і запаху та є екологічно чистим.

Як обробляти взуття водовідштовхувальним просоченням?

1. Щоб просочення працювало як слід, спочатку необхідно протерти поверхню взуття та видалити видимі забруднення. Вкрите брудом взуття майже не пропускає наночастинки кремнію до волокон.

Деякі черевики також можуть бути попередньо просочені на фабриці. У цьому випадку бажано протерти верхній шар взуття тканиною, змоченою в теплій воді. Потім висушіть взуття, лишивши його на деякий час у добре вентильованому приміщенні.

2. Нанесення водовідштовхувального просочення: добре струсіть флакон і нанесіть розчин для просочення на очищене й сухе взуття з відстані близько 10‒20 см.

Не економте спрей і наносьте його на всю поверхню. Взуття буде здаватися мокрим, але не турбуйтеся ‒ засіб складається з водного розчину, тому досить швидко висихає. Розчин не є агресивним і повинен належним чином просочуватися крізь тканину, щоб наночастинки кремнію досягли кожного волокна. Для забезпечення повного затвердіння захисного шару необхідно зачекати 24 години.

Витрата засобу: під час нанесення витрата засобу залежить від поглинаючої здатності матеріалу і може становити від 25 до 100 мл на 1 м2.

Розтікання та висихання: деякі краплі можуть недостатньо вбиратися. В такому випадку радимо скористатися невбираючою губкою або ганчіркою. Ретельно втирайте розчин у матеріал і таким чином наночастинки дійсно потраплять між усіма волокнами. Потім дайте черевикам добре висохнути принаймні протягом 24 годин.

Будьте обережні, не варто прискорювати процес сушіння! Ідеально буде просушити оброблене взуття при кімнатній температурі і за відсутності прямих сонячних променів.

Тепер у вас є зручне повсякденне взуття ‒ мокасини, кросівки або туристичні черевики, достатньо захищені для будь-якої місцевості та будь-якої погоди. Просочена тканина витримує багаторазове чищення або прання. Залежно від інтенсивності використання взуття і ступеня зношування матеріалу ми рекомендуємо поновлювати захисний шар просочення приблизно кожні 1‒3 місяці або після кожної великої багатоденної туристичної мандрівки чи тривалого походу.

Замовити водовідштовхувальний спрей для текстилю YOCHEM можна в інтернет-магазині «NANOMARKET» ‒ генерального дистриб’ютора продукції «YOCHEM» в Україні. Переходьте за посиланням https://nanomarket.ua/vodovidshtovkhuvalniy-sprey-dlya-tekstilu-yochem-100-ml-turistichniy/

У лінійці водовідштовхувальних спреїв YOCHEM ви також знайдете спреї для захисту мембранних тканин, а також різних видів взуття для використання у різних умовах.