Як перевірити твердість води в домашніх умовах?

У чайнику накип, а на поверхні чаю і кави біла плівка. Вапняний наліт на сантехніці, мийці, ванні та раковині. Мило й порошки погано піняться. Білий одяг після прання стає сірим, а рушники – грубими.

Якщо вам знайомі такі проблеми, то, напевно, ви користуєтесь твердою водою. Як у цьому переконатися? Слід визначити твердість води.

Твердою вода стає при підвищеному вмісті в ній солей кальцію і магнію. В Україні твердість водопровідної води нормується на рівні до 7 ммоль/л. Від 1,5–2 ммоль/л вода вважається твердою. У м’якій воді вміст кальцію і магнію менший за 0,6 ммоль/л.

Знаючи показники твердості води, ви зможете правильно запрограмувати кавоварку на чистку, розрахувати дозування речовин від накипу для посудомийної і пральної машин. Дуже важливо визначати ступінь твердості води при підборі системи фільтрації.

Як визначити твердість води?

Найпростіший спосіб – за смаковими властивостями. Тверда вода має характерний гіркуватий присмак, а от м’яка вода з низьким солевмістом на смак буде прісною.

Для точного визначення твердості слід здати воду на аналіз у спеціалізовану лабораторію. Цей крок є обов’язковим, якщо ви збираєтеся встановлювати вдома фільтри.

Для загальної оцінки твердості води достатньо провести аналіз у домашніх умовах за допомогою тесту на твердість води «YOCHEM». Це нескладний хімічний тест для самостійної перевірки якості питної води, фільтрів для води та водоочисних установок і пом’якшувальних засобів.

Чому варто обрати тест на твердість води «YOCHEM»?

  • Він адаптований під домашнє використання і не потребує професійних навичок.
  • Простий у застосуванні та забезпечує швидкий результат. Слід лише занурити тестову смужку у воду на 3 секунди і порівняти колір, який проявився на смужці, з кольоровою шкалою.

Купуйте тест на твердість води «YOCHEM» в інтернет-магазині «NANOMARKET» – генерального дистриб’ютора продукції «YOCHEM» в Україні. Переходьте за посиланням https://bit.ly/36tvS8z