Водовідштовхувальне покриття для скла і дзеркал «YOCHEM» – ефективний засіб довготривалого збереження чистоти

Дбайливі господині, власники готелів, ресторанів, магазинів, автолюбителі, водовідштовхувальне покриття для скла і дзеркал «YOCHEM» створено саме для вас.

Невтомні хазяйки, вам, як нікому, відомо, скільки потрібно витратити часу, щоб відмити віконне скло від бруду чи душову кабінку, на якій утворилися вапняні плями від води.

Власники бізнесу, ви знаєте, що прозорі вітрини в магазинах приваблюють потенційних покупців. Але на склі залишаються сліди пальців чи маленьких ручок, і після цього вітрина здається неохайною.

Автовласники нервують, коли дощ б’є у лобове скло. Краплі води розплескуються  на поверхні і створюють непрозорий шар брудної води. Кожен водій ладен зробити неймовірне, щоб покращити видимість у складних погодних умовах.

Але є просте розв’язання цих проблем. Науковцями створено водовідштовхувальне покриття для скла і дзеркал «YOCHEM».

Як працює водовідштовхувальне покриття для скла і дзеркал «YOCHEM»?

Здається, що скло має суцільну гладку поверхню. Насправді на кожній ділянці є мікроскопічні ямки, в яких і осідає бруд. Водовідштовхувальний засіб «YOCHEM» після нанесення на поверхню утворює міцний захисний шар. Відтоді бруд, жир, вапняні відкладення не можуть проникати в структуру скла і легко змиваються водою та витираються ганчіркою.

Яких властивостей набуває поверхня скла і дзеркал після обробки водовідштовхувальним засобом?

Водовідштовхувальне покриття для скла і дзеркал «YOCHEМ» – це потужний засіб, який на поверхні утворює гідро- та олеофобний щит, що відштовхує воду і зменшує силу прилипання бруду й вапна.

Вода з душу, краплі дощу на вікнах і на лобовому склі автомобіля не розплескуються, а збираються в краплі та швидко стікають. Водяні кульки на своєму шляху захоплюють бруд, тим самим очищаючи поверхню.

Захисний шар тонкий і прозорий, не зменшує видимість через скло, не залишає розводів від нерозтертого засобу.

Чим особливе водовідштовхувальне покриття «YOCHEM»?   

Гідрофобний засіб «YOCHEM» – це новий нанотехнологічний продукт. Скористайтеся перевагами інноваційних розробок. Обробіть скляні поверхні і дзеркала цим водовідштовхувальним спреєм. Кілька місяців поспіль ви не будете докладати значних зусиль для прибирання.

Вітрини, вікна, душові кабіни, дзеркала виглядатимуть бездоганно без щоденного очищення хімічними засобами. Автовласникам водовідштовхувальне покриття забезпечить прозоре лобове скло під час дощу чи пилової бурі.

Переваги водовідштовхувального покриття для скла і дзеркал YOCHEM:

  • Не змінює зовнішній вигляд та прозорість поверхні, не впливає на навколишнє середовище.
  • Усуває незручності від погодних умов: відштовхує дощові краплі, зменшує прилипання бруду.
  • Полегшує прибирання, запобігає відкладенню солей з водопровідної води на предметах побуту.
  • Захищає поверхню декілька місяців, допускається повторна обробка після очищення та знежирення скла.

Щоб створити захисне покриття, потрібно вимити скло чи дзеркало з миючим засобом, протерти його розчинником (уайт-спіритом) і дати висохнути. Потім рівномірно нанести засіб і розтерти його паперовим рушником.

Замовляйте водовідштовхувальне покриття для скла і дзеркал «YOCHEM» в офіційного представника в Україні компанії «YOCHEM» – в інтернет-магазині «NANOMARKET». Переходьте за посиланням https://bit.ly/38DVSyW