Перевірте воду, яку п’ють ваші домашні улюбленці

Яку воду п’ють ваші домашні улюбленці? Чи не забруднена вона важкими металами?

Забруднення питної води важкими металами шкідливе не тільки для нас, а й для наших домашніх улюбленців. Систематичне вживання забрудненої води пошкоджує життєво важливі органи собак, котів і птахів.

Кадмій, мідь, хром, свинець і ртуть належать до металів, які викликають найбільше занепокоєння. Ці метали є системними токсикантами, що всмоктуються у кров і переносяться по всьому тілу вашого вихованця.

Експрес-тест на важкі метали YOCHEM допоможе легко і швидко визначити якість питної води вашого улюбленця. Він реагує на наявність важких металів у питній воді.

Цей тест простий у застосуванні, швидкий у часі та не потребує професійних навичок під час використання. Просто занурте тестову смужку у воду, потримайте протягом 1 хвилини та порівняйте колір тест-смужки з кольоровою шкалою в інструкції з використання тесту.

Замовляйте експрес-тест на важкі метали YOCHEM в інтернет-магазині «NANOMARKET» ‒ генерального дистриб’ютора продукції «YOCHEM» в Україні. Переходьте за посиланням https://bit.ly/3AOt6sY.