Чи безпечні меблі в дитячій кімнаті вашого малюка?

Придбати дитяче ліжечко або новий комод зараз не складно – вибір у магазинах величезний. Від дешевих до дуже дорогих.

Один із важливих критеріїв вибору меблів для дитячої – вони мають бути хімічно безпечні. У кімнаті малюка може стояти приємний запах нових меблів. Але не поспішайте радіти, адже часто за цим запахом криється запах формальдегіду – небезпечного отруйного газу.

Формальдегід можуть містити меблі від недобросовісного виробника. Отруйний газ з неякісних меблів поступово виділяється в повітря кімнати. Від його підвищеної концентрації починає слабшати увага, погіршується самопочуття, зʼявляються головні болі, виникає дискомфорт в очах, знижується імунітет.

Вивітрюється формальдегід дуже повільно. За оцінками вчених, його рівень у повітрі оселі за рік зменшується в середньому на 48 %. Отже, тільки через 2 роки можна буде не турбуватися про забрудненість повітря.

Фахівці радять регулярно провітрювати приміщення.

Якщо ви підозрюєте, що дитячі меблі можуть виділяти отруйний формальдегід, зробіть власноруч аналіз за допомогою тесту на формальдегід у повітрі «YOCHEM». Це нескладний хімічний тест для самостійного визначення небезпечного формальдегіду в повітрі приміщення.

Чому варто обрати тест на формальдегід у повітрі «YOCHEM»?

  • Він адаптований під домашнє використання і не потребує професійних навичок.
  • Простий у застосуванні та забезпечує швидкий результат. Уже через 2 години ви дізнаєтеся про рівень формальдегіду в повітрі вашої оселі.

Купити тест на формальдегід у повітрі «YOCHEM» можна в інтернет-магазині «NANOMARKET» – генерального дистриб’ютора продукції YOCHEM в Україні. Для замовлення переходьте за посиланням https://bit.ly/3rJUowV

Дбайте про здоровʼя своєї родини! Будьте уважні під час вибору меблів (будь-яких, не лише для дитячої кімнати)! Перед їх придбанням по можливості поцікавтесь у виробника або продавця, чи виготовлені вони відповідно до ГОСТу, чи мають усі дозвільні сертифікати. У своєму складі меблі можуть містити формальдегід класу емісії Е1, що робить їх хімічно безпечними. Такі меблі не мають неприємного запаху та нешкідливі для здоровʼя.